POSITIVEWAYS

Zakończenie szonu

2020

"KIEDY UŚMIECHA SIĘ DZIECKO,

Takie właśnie przesłanie niesie każda pomoc organizowana przez Siostry Serafitki z Poznania. To hasło towarzyszyło nam przy zbiórce na zakończeniu sezonu z Positive Ways w 2020 roku. Wszyscy razem spotkaliśmy się jeszcze raz, aby wspomóc kolejny ośrodek. Tym razem zbiórkę przeznaczyliśmy dla dzieci z Ośrodka rewalidacyjno – wychowawczego z Poznania, dla dzieci z niepełnosprawnościami. 

50 supersamochodów, hyper-cary, niesamowite atrakcje, najlepsza impreza w stolicy, łódki, fly board’y, helikoptery i przede wszystkim pomoc dla dzieciaków!!!

Eskapadę kończącą sezon 2020 rozpoczęliśmy w Warszawie, a zakończyliśmy tradycyjnie w Hotelu Heron, nad Jeziorem Rożnowskim. W stolicy zaskoczyliśmy wszystkich przygotowanymi niespodziankami. Impreza rozpoczęła się w piątek 25 września, gdzie po uroczystej kolacji Mateusz Borek poprowadził aukcję charytatywną. W sobotę ruszyliśmy na południe, gdzie wieczorem nad urokliwym jeziorem, odbyła się oficjalna premiera filmu z wyprawy Positive Ways Polska dla Hospicjum 2020.